• :

Засуджено жителя м. Лубни до максимальної міри покарання 10 років

Просмотров: 305 16.11.2017

За принципової позиції Лубенської місцевої прокуратури вироком Лубенського міськрайонного суду Полтавської області від 08.11.2017 за вчинення кримінальних правопорушень передбачених: ч.2 ст. 307 КК України незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинені повторно; ч.2 ст.317 КК України надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів, з корисливих мотивів; ч. 2 ст. 309 КК України незаконне виготовлення, придбання, зберігання, наркотичних засобів без мети збуту; ч. 1 ст. 185 КК України таємне викрадення чужого майна (крадіжка);ч. 2 ст. 185 КК України таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно; ч. 3 ст. 185 КК України таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у приміщення, вчинена повторно, засуджено до максимальної міри покарання 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, 39 річного раніше неодноразово судимого за вчинення аналогічних злочинів жителя м. Лубни Полтавської області.

У минулому році останній умовно-достроково звільнився з установи виконання покарань. Однак, опинившись на волі, чоловік на шлях виправлення не став. З метою наживи, чоловік став виготовляти та збувати особливо небезпечний наркотичний засіб – опій ацетильований на території міста Лубни та Лубенського району. Крім цього, вказаний чоловік за винагороду надавав приміщення власної квартири для незаконного вживання наркотичних засобів, періодично вчиняючи крадіжки на території міста.

В ході проведення обшуку в помешканні чоловіка знайшли грошові кошти отримані від збуту наркотичних засобів, засоби виготовлення та вживання наркотиків, а також вилучено особливо небезпечні наркотичні засоби опій ацетильований, концентрат з макової соломи та канабіс.

На даний час вирок суду першої інстанції не набрав законної сили.

Гончаренко Василь МиколайовичОтзывы

comments powered by Disqus